Panathinaikos THY Avrupa Ligi’nden Çekilme Talebinde Bulundu

Gökhan Akkan
Canlı Yayında Açıkladı! Gökhan Akkan Beşiktaş’a Transfer Olacak Mı?
Haziran 12, 2020
Kobe Bryant
Basketbol Efsanesi Kobe Bryant Emmy Ödülüne Layık Görüldü
Haziran 12, 2020

Panathinaikos THY Avrupa Ligi’nden Çekilme Talebinde Bulundu

Panathinaikos

Panathinaikos

Yunanistan’ın köklü kulübü Panathinaikos, THY Avrupa Ligi’nden çekilme talebinde bulunduğunu açıkladı. Atina ekibinden yapılan açıklamada, “Panathinaikos olarak son iki aydır kulüp lisansının feshedilmesi konusunda THY Avrupa Ligi yönetimiyle irtibat halindeyiz. Bu konuyla en kısa sürede yetkili organlar tarafından ilgilenilmesi gerektiğini belirtmek isteriz” denildi. Yunanistan’ın Panathinaikos Basketbol Kulübü, THY Avrupa Ligi’nden çekilme talebini resmen duyurdu.

Kulübün internet sitesinde yer alan ve üst yönetici (CEO) Manos Papadopoulos tarafından Avrupa Ligi yönetimine hitaben kaleme alınan mektupta, “Panathinaikos olarak son iki aydır kulüp lisansının feshedilmesi konusunda THY Avrupa Ligi yönetimiyle irtibat halindeyiz. Bu konuyla en kısa sürede yetkili organlar tarafından ilgilenilmesi gerektiğini belirtmek isteriz. Böyle bir konuya verilecek cevap, salgının yaşandığı bu dönemde ligin sponsorlarla yapacağı görüşmelere ciddi zarar verebileceği için durumu anlayışla karşılıyoruz. Bu yüzden şu ana kadar bu sürece saygı duyarak resmi bir bildirimde bulunmadık ya da baskı yapmaya çalışmadık.” ifadeleri kullanıldı.

Geride kalan süre içerisinde lig yönetiminden çekilme talebi hakkında cevap alınamadığının vurgulandığı mektupta, “Kulübümüzün ligdeki varlığı, bizim için hiçbir şekilde fayda sağlamıyor. Panathinaikos, Avrupa Ligi’ndeki lisansını ve hisselerini devretme niyetini resmen ifade eder. Yetkili organların bu konuyla ilgili gerekli adımları atmak için toplanmasını talep ediyoruz.” değerlendirmesinde bulunuldu.

1 Comment

  1. Cebrail dedi ki:

    Gerçekten güzel bir site haberleri de kendisi kadar güzel.buradan nakitbahis ekibine teşekkür ederim bize böyle güzel içerikleri sundukları için buradan başarılarınızın devamını dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir