Fenerbahçe Yönetiminden Flaş Karar!

FIFA
FIFA’dan Flaş Karar! Bitecek Sözleşmeler
Nisan 8, 2020
İskoçya
İskoçya’da Ligler 10 Haziran’a Kadar Ertelendi
Nisan 10, 2020

Fenerbahçe Yönetiminden Flaş Karar!

Fenerbahçe

Fenerbahçe

Fenerbahçe’de son dakika gelişmesi… Sarı lacivertliler, corona virüsü (koronavirüsü) nedeniyle Süper Lig’in ara vermesiyle beraber yaşanan mali tabloyu masaya yatırdı. Kurmaylar, herhangi bir geliri olmayan kulüpte, personel kesintisine gitmeye karar verdi. Bu bağlamda Fenerbahçe, futbolcuların maaşlarında indirime gidecek.

Corona virüs salgını nedeniyle yaşanan ekonomik durgunluk karşısında kulübü korumak için kolları sıvayan Fenerbahçe yönetimi, harıl harıl yol haritasını belirlemeye çalışıyor. Hürriyet’in haberine göre her gün kulübe giderek, yönetim kurulu üyeleri semih Özsoy ve Selahattin Baki ile toplantılar yapan başkan Ali Koç, çözüm önerileri üzerinde görüş alış verişinde bulunuyor.

Başkan koç ve kurmaylarının, İtalya 1. Ligi kulüplerinin yaptığı gibi futbolcuların ücretlerinde indirim yapma konusunda görüş birliğine vardığı ve önümüzdeki hafta bunun için harekete geçileceği bildirildi. Fenerbahçe yönetimi, futbolun yanı sıra, basketbol ve voleybol şubelerinde yüksek ücretler alan oyuncuların menajerleriyle de ücret indirimini görüşecek.

Kaynak: www.nakitbahis116.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir