Lionel Messi 1 Milyon Euro Bağışladı

Fatih Terim
Fatih Terim’e İtalya’dan Destek
Mart 24, 2020
Eljero Elia
Başakşehir’de Eljero Elia Şoku
Mart 25, 2020

Lionel Messi 1 Milyon Euro Bağışladı

Lionel Messi

Lionel Messi

Barcelona’nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi, corona virüsü ile mücadele için İspanya’nın Barselona kentinde bir hasteneye ve ülkesi Arjantin’e toplamda 1 milyon Euro bağış yaptı. Yıldız futbolcu geçtiğimiz günlerde daha kolay maske takabilmek için sakallarını kesmek zorunda kalan sağlık personellerine destek amacıyla sakallarını kesmişti.

Dünyanın her yerinden corona virüs ile mücadeleye yapılan bağışa Arjantinli yıldız Lionel Messi de katıldı. Yıldız futbolcu İspanya’nın Barselona kentindeki bir hastaneye ve ülkesi Arjantin’e toplam 1 milyon Euro bağış yaptı.

Sakallarını Korunmak İçin Kesmişti

Dünyayı etkisi altına alan, Avrupa’da da birçok ölüme sebep olan corona virüsün en çok etkilediği ülkelerden biri İspanya olurken, Barça’da forma giyen Messi, hastalıktan korunma amacıyla sakallarını kesmişti. Sakalların maske takılmasını zorlaştırdığını belirten Messi’nin eşi Antonela Roccuzzo, “Sakalları maske takmayı zorlaştırıyor. Birçok sağlık çalışanı sakallarını kesti. Messi de onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek için bunu yaptı.” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: www.nakitbahis114.com

Comments are closed.